Вітаємо Гапюк Надію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей» у старшій віковій категорії


ВІТАЄМО!!! Надзвичайно приємно, що Гапюк Надія, здобувачка освіти Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці стала переможницею Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей» у старшій віковій категорії. Робота юної художниці «Порушення техніки безпеки – причина трагедії» здобула ІІ місце в обласному турі та ІІІ місце у Всеукраїнському турі конкурсу серед 216 робіт з 24 областей України.
Детальніше


Онлайн ДКА здобувачів освіти за спеціальністю «Дизайн»


У Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці відбувся заключний етап навчального процесу у здобувачів освіти спеціальності «Дизайн» в умовах карантину дистанційно.
26-27 червня 2020 року онлайн із використанням платформи zoom відбулось засідання державної кваліфікаційної комісії.
Детальніше


Онлайн ДКА здобувачів освіти з професії «Столяр; різьбяр по дереву та бересту»


Сьогодні, 25.06.2020 року, у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці відбулась онлайн ДКА здобувачів освіти з професії «Столяр; різьбяр по дереву та бересту».
Захист проходив на онлайн платформі zoom.
Детальніше


Онлайн ДКА здобувачів освіти з професій «Різьбяр по дереву та бересту» та «Живописець»


24.06.2020 року у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці на платформі zoom відбулась державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з професій «Різьбяр по дереву та бересту» та «Живописець». Свої проекти та творчі роботи випускники презентували онлайн.
Детальніше


Інформаційні матеріали до Дня Конституції України


28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Конституція становить ядро національної правової системи. Вона фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соціальна цiннiсть Основного закону.
Детальніше


Онлайн ДКА здобувачів освіти з професії «Живописець»


У Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці 23.06.2020 року на онлайн платформі zoom відбулась державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з професії «Живописець».
Члени державної кваліфікаційної комісії високо оцінили рівень творчих робіт виконаних дистанційно, які презентували через екран 22 випускників. Кожна робота – це маленький світ в якому яскраво відображені уміння, майстерність, талант і творчий потенціал.
Детальніше


Онлайн ДКА здобувачів освіти з професії «Реставратор декоративно-художнього фарбування; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів»


Сьогодні, 22.06.2020 року, у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці відбулась онлайн ДКА здобувачів освіти з професії «Реставратор декоративно-художнього фарбування; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів».
Члени державної кваліфікаційної комісії на чолі з головою Кишляруком В. В. – директором ТзОВ «Арка-С», членом національної спілки архітекторів України, мали змогу оцінити належний рівень професійної підготовки випускників нашого закладу освіти.
Захист проходив на онлайн платформі zoom.
Детальніше


Акція «Героїв України вшановуємо в громаді і в родині» триває...

Акція «Героїв України вшановуємо в громаді і в родині» триває... Живим – уклін, загиблим - слава!!! ДЯКУЄМО ЗА МИРНЕ НЕБО!!!!💛💙 ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...

Опубліковано Наталею Федорук Середа, 3 червня 2020 р.

Живим – уклін, загиблим – слава!!!
ДЯКУЄМО ЗА МИРНЕ НЕБО!!! 💛💙
ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...
Детальніше