Зустріч здобувачів освіти з представниками міжнародної неприбуткової гуманітарної організації HIAS.

Сьогодні, 23.03.2023р. відбулася зустріч здобувачів освіти училища з представниками міжнародної неприбуткової гуманітарної організації HIAS. Перший тренінг з питань психічного здоров'я та психосоціальної підтримки був дуже пізнавальним. Дякуємо #HIAS і чекаємо подальшої співпраці
Детальніше


Обласна виставка Спілки художників України

16 березня здобувачі освіти ВПХУ#5 м. Чернівці 129-ої групи під керівництвом класного керівника Літошко О.Б. відвідали обласну виставку Спілки художників України, приурочену Шевченківським дням, що проходить у виставковій залі "Вернісаж" на вул. Франка
А також побували на відкритті персональної виставки колишнього учня нашого училища Житарюка Анатолія Миколайовича.
Детальніше


Профорієнтація Вищого професійного художнього училища №5 м.Чернівці

#ВПХУ5_Чернівці
#Центркарєри
#ПРОФОРІЄНТАЦІЯ_2023
 Педагоги Вищого професійного художнього училища №5 м. Чернівці впродовж місяця проводили профорієнтаційну роботу з учнями закладів загальної середньої освіти нашої області, зокрема відвідали школи Чернівецького та Вижницького районів. Вони поспілкувалися з учнями, провели з ними профорієнтаційні бесіди в ході яких ознайомили майбутніх абітурієнтів з нашим училищем, нашими сторінками у соціальних мережах і найактуальнішими професіями на даний час та відповіли на всі запитання які цікавили учнів.
Детальніше


9 березня

9 березня народився один з найвидатніших українських культурних діячів - Тарас Шевченко. Кобзаря вважають апостолом правди, генієм і пророком. У його щирому слові донині зберігається неабияка актуальність.
Детальніше


З нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

7 березня, з нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, здобувачі освіти нашого училища взяли участь у перформансі "І оживе добра слава, Слава України..."
Детальніше


Зустріч здобувачів освіти з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції ГУНП в Чернівецькій області лейтенантом поліції Оношком В. А.

6 березня у Вищому професійному художньому училищі №5 м. Чернівці відбулася зустріч здобувачів освіти з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції ГУНП в Чернівецькій області лейтенантом поліції Оношком В. А.
Детальніше


Виставка «Скрипка грає»

4 березня 2023 року, з нагоди відзначення 74 річниці від дня народження Володимира Івасюка, здобувачі освіти ВПХУ№5 групи 121/122 під керівництвом викладачки української мови та літератури Столяр М.В. відвідали виставку «Скрипка грає» заслуженого художника України Манолія Тирона.
Детальніше