7133 Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів

З професії «реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів» обладнано кабінет будівельних дисциплін для проведення теоретичної підготовки. Всі кабінети обладнані необхідними засобами навчання. Майстерня виробничого навчання з реставраційних робіт оснащена необхідним обладнанням для забезпечення навчальної діяльності: перфоратором, міксерами з насадкою, маховими щітками, щітками-макловицями, ковшами для опоряджувальних робіт, лопатками штукатурними, молотками штукатурними, наборами напівтерок, правилами, ножівкою по дереву, соколом дюралевим, ручними ножицями, торцевими гострозубцями, набором терок, щітками металевими, вимірювальною рулеткою у закритому корпусі, розмічальним шнур-виском, виском сталевим будівельним, правилом контрольним 2 м, рівнем будівельним, лазерним рівнем, гнучким водяним рівнем, кутниками, комплектом рейок маячних, маяками інвентарними металевими, формо пластовими формами, набором пильників, лінійками металевими, сталевими лопатками, циркулем, шпателями металевими (набором), шпателями гумовими, ножами, ванночкою для ліпки, драбинами (стрем’янками), окулярами, відрами.
Детальніше


7142 Реставратор декоративно-художнього фарбування

З професії «реставратор декоративно-художнього фарбування» обладнано кабінет будівельних дисциплін для проведення теоретичної підготовки. Всі кабінети обладнані необхідними засобами навчання. Майстерня виробничого навчання з реставраційних робіт оснащенанеобхідним обладнанням для забезпечення навчальної діяльності: маховими щітками, щітками-макловицями, наборами щіток флейців,щітками для фільонок, щіткою для розгладжування шпалер, шпателями гумовими, валиком малярним, валиком акріловим, валиком для розгладжування шпалер, фарбопультом, ванночками для валиків та щіток, ситом, лінійкою, лазерним рівнем, водяними рівнями, правилами, шліфувальними терками, вимірювальними рулетками, виском, кутниками, ножем для розрізання тріщин, ножицями для обрізання шпалер, блоком зі шнуром для відбивання лінії, дрилями, міксерами з насадкою, окулярами, респіраторами, відрами, столами, драбинами, шафою для інструментів та пристроїв.
Детальніше


7324 «Живописець»

З професії «живописець» обладнано кабінети спецдисциплін для проведення теоретичної підготовки. Всі кабінети обладнані необхідними засобами навчання. Створено майстерню виробничого навчання, яка оснащена необхідним обладнанням для забезпечення навчальної діяльності: мольбертами, дошками, тумбами для постановок, гіпсовими моделями, олівцями різної твердості, кнопками, затискачами, лінійками дерев’яними та металевими, кутниками, циркулями, валиком паралоновим, аерографом, мастихінами, ножицями, ножиками-різаками, флейцами, пензлями плоскими та круглими, фарбами – гуашевими, темперними, акрилом та олійними, клеєм, картоном, лаком, розчинником, шпателями, креслярськими наборами, освітлювальними пристроями, наборами навчальних посібників, зразками учнівських робіт та комп’ютером.
Детальніше


7133 «Штукатур»

З професії «штукатур» обладнано кабінет будівельних дисциплін для проведення теоретичної підготовки. Всі кабінети обладнані необхідними засобами навчання. Майстерня виробничого навчання з штукатурних робіт оснащена необхідним обладнанням для забезпечення навчальної діяльності: міксерами з насадкою, зубило-скарпелями, інструментами для прорізування рустів, маховими щітками, щітками-макловицями, ковшами для опоряджувальних робіт, лопатками штукатурними, молотками штукатурними, напівтерками, правилами, терка, вимірювальними рулетками, правилами, кутниками, водяними рівнями, комплектом рейок маячних, ящиками (для вапна, піску, глини, цементу), драбинами (стрем’янками), окулярами, респіраторами, стелажем для пристроїв, столами-вишками двохсекційними, посудинами для зберігання води, відрами.
Детальніше